معاونت پژوهشی دانشگاه آراد
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي تاكيد كرد؛ تامين درآمد دانشگاه آزاد از محل تجاري‌سازي و فناوري
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي گفت: هر سال 90 درصد درآمد دانشگاه از محل شهريه تامين مي‌شد، اما در بودجه سال 97 در قياس با سال‌هاي گذشته بايد درصدي از درآمد دانشگاه آزاد اسلامي از محل تجاري‌سازي و فناوري تأمين شود.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي گفت: هر سال 90 درصد درآمد دانشگاه از محل شهريه تامين مي‌شد، اما در بودجه سال 97 در قياس با سال‌هاي گذشته بايد درصدي از درآمد دانشگاه آزاد اسلامي از محل تجاري‌سازي و فناوري تأمين شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، دكتر بيژن رنجبر در نشست روساي پژوهش و فناوري استان‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي با تاكيد بر اينكه پژوهش در مديريت جديد دانشگاه آزاد اسلامي داراي جايگاه ويژه‌اي است، اظهار كرد: انتظارت و توقعات از معاونت پژوهش و فناوري به دليل اهميت فوق‌العاده آن بالا رفته و وظايف و تعهدات اين معاونت نسبت به گذشته افزايش چشمگيري داشته است.

وي افزود: هر سال 90 درصد از درآمد دانشگاه از محل شهريه تامين مي‌شد، اما در بودجه سال 97 در قياس با سال‌هاي گذشته بايد درصدي از درآمد دانشگاه آزاد اسلامي از محل تجاري‌سازي و فناوري تأمين شود.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي تاكيد كرد: معاونان پژوهش و فناوري استان‌ها و واحدهاي دانشگاهي بايد منابع درآمدي دانشگاه آزاد اسلامي را به سمت تجاري‌سازي سوق دهند و وابستگي اين دانشگاه به شهريه را تا حد امكان كاهش دهند.

رنجبر با بيان اينكه قطار دانشگاه آزاد اسلامي بايد در ريل علم و فناوري حركت كند، تصريح كرد: دكتر ولايتي رئيس هيات موسس و هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي و دكتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي روي اين موضوع تاكيد ويژه دارند و پيگير روند پژوهشي دانشگاه هستند.

وي با بيان اينكه نخبگان فاقد مدرك تحصيلي نيز جذب دانشگاه آزاد اسلامي مي‌شوند، گفت: معاونت پژوهش و فناوري از تمامي افراد نخبه و پژوهشگر براي پيشرفت علم و فناوري و حل مشكلات جامعه دعوت به همكاري مي‌كند.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي اظهار كرد: چيزي كه اهميت ويژه‌اي دارد و بارها از سوي مقام معظم رهبري تاكيد شده، ايجاد اميد و انگيزه در بين جوانان، مردم و كشور است و ما وظيفه داريم با جذب نخبگان و ايجاد اشتغال و كارآفريني در جامعه نا اميدي را از بين ببريم.

تاریخ:
1397/01/28
تعداد بازدید:
24
منبع:
ana
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
بازدیدکنندگان سایت
اوقات شرعی
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal