۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ مرداد
قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی
دكتر طهرانچي خبر داد افزايش دانشجويان جديد در دانشگاه آزاد اسلامي
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي در اعلام نتايج آزمون‌هاي دكتري، كارشناسي ارشد و رشته‌هاي با آزمون و بدون آزمون مقطع كارشناسي و اعلام تكميل ظرفيت‌ها منظم و به موقع عمل كرد و به همين دليل شاهد افزايش دانشجويان جديد در دانشگاه آزاد اسلامي هستيم.

دكتر طهرانچي خبر داد

افزايش دانشجويان جديد در دانشگاه آزاد اسلامي

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي در اعلام نتايج آزمون‌هاي دكتري، كارشناسي ارشد و رشته‌هاي با آزمون و بدون آزمون مقطع كارشناسي و اعلام تكميل ظرفيت‌ها منظم و به موقع عمل كرد و به همين دليل شاهد افزايش دانشجويان جديد در دانشگاه آزاد اسلامي هستيم.

به گزارش دفتر رسانه اي قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در ششمين جلسه شوراي دانشگاه آزاد اسلامي كه با حضور معاونان، رؤساي مراكز سازمان مركزي و رؤساي استان‌هاي اين دانشگاه در مجموعه حافظ سازمان مركزي برگزار شد، افزود: ان‌شاءالله در سال تحصيلي جديد با درايت و تدبير همكارانمان در دانشگاه  بتوانيم قدم‌هاي بزرگي در تحقق سياست‌هاي كلي نظام در حوزه آموزش عالي برداريم.

وي گفت: ان‌شاءالله در اين سال تحصيلي با درايت و تدبير همكارانمان در دانشگاه آزاد اسلامي بتوانيم قدم‌هاي بزرگي در تحقق سياست‌هاي كلي نظام در حوزه آموزش عالي و علم و فناوري در قالب گام دوم انقلاب اسلامي برداريم.

دكتر طهرانچي با اشاره به اهميت برگزاري اين جلسه، گفت: با توجه به حساسيت موضوعاتي از قبيل نقش اعضاي هيئت علمي و غير هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي در بودجه و ثبت‌نام دانشجويان جديد الورود لازم بود در جلسه‌اي فوق‌العاده به صورت تخصصي به بررسي ابعاد مختلف اين موضوعات بپردازيم. بنابراين جلسه امروز به صورت فوق‌العاده برگزار شد كه از حضور همه رؤساي استان‌ها و معاونان در اين جلسه تشكر مي‌كنم.

عضو هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به برگزاري جلسات هيئت امناي استان‌ها به منظور بررسي بودجه پيشنهادي گفت: برگزاري اين جلسات كار ويژه‌اي بود كه از همه اعضاي هيئت‌هاي امناي استاني تشكر مي‌كنم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان كرد: اكنون در مقطع ثبت‌نام دانشجويان قرار داريم و هر آنچه كه بايد در بودجه مشخص شود، در اين ايام قابل پيش‌بيني است. خوشبختانه با مديريت و تدبيري كه در مركز سنجش و پذيرش و امور فارغ‌التحصيلي شد، دانشگاه آزاد اسلامي در اعلام نتايج آزمون‌هاي دكتري، كارشناسي ارشد و رشته‌هاي با آزمون و بدون آزمون مقطع كارشناسي و اعلام تكميل ظرفيت‌ها منظم و به موقع عمل كرد و به همين دليل شاهد افزايش دانشجويان جديد در دانشگاه آزاد اسلامي هستيم.

عضو هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي ادامه داد: به عنوان مثال تا به امروز شاهد افزايش 69 درصدي ثبت‌نام قطعي در واحد شهررضا هستيم و در واحد علوم پزشكي تهران نيز نسبت به نيمسال سال گذشته 53 درصد و در واحد گلپايگان 38 درصد افزايش ثبت نام قطعي داشتيم كه جا دارد از زحمات دكتر طهماسب كاظمي تشكر كنم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه با انتقاد از اطلاعيه دبيرخانه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در خصوص تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي براي داوطلبان آزمون سراسري سال 1398، تصريح كرد: پذيرش دانشجو بخش‌هاي مربوط به خود را دارد، چه كسي گفته است كه پذيرش بايد تك مرحله‌اي باشد، دانشگاه اختيار دارد كه به صورت دو مرحله‌اي عمل كند و با تكميل ظرفيت تعداد دانشجويان خود را به حد نصاب برساند. جاي تعجب است كه اطلاعيه مي‌دهند كه اقدام دانشگاه آزاد اسلامي غيرقانوني است. در صورتي كه پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي كاملاً قانوني بوده است.

تاریخ:
1398/07/07
تعداد بازدید:
80
منبع:
rvp
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal