۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آراد
كسب رتبه 109 جهاني در پايگاه استنادي ESI توسط دانشگاه آزاد اسلامي
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي از ارتقاي رتبه اين دانشگاه در آخرين بروزرساني پايگاه استنادي ESI به 109 جهان خبر داد.
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي از ارتقاي رتبه اين دانشگاه در آخرين بروزرساني پايگاه استنادي ESI به 109 جهان خبر داد.

دكتر بيژن رنجبر معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: طبق آخرين بروزرساني پايگاه استنادي ESI، دانشگاه آزاد اسلامي رتبه 109 جهان را كسب كرده است.

وي خاطرنشان كرد: براساس آخرين بروزرساني پايگاه استنادي ESI، رتبه دانشگاه آزاد اسلامي با 46 هزار و 961 مستند علمي و مجموع 315 هزار و 132 استناد، به پله 109 جهان ارتقا يافت.

دكتر رنجبر با اشاره به هدف اصلي حوزه آموزش، پژوهش و فناوري و نوآوري در دانشگاه، گفت: قرار گرفتن در بين برترين دانشگاه هاي داخلي و بين المللي در حوزه هاي فناوري و خلق ثروت از اهداف مهم ماست كه براي رسيدن به آن بايد مأموريت هاي دانشگاه در زمينه هاي تجاري سازي، توسعه صنعتي و فناوري، توليد علم و... به خوبي انجام شود.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي با تأكيد بر اينكه با اجراي طرح پايش در دانشگاه آزاد اسلامي، تحولي بزرگ در آموزش عالي كشور صورت خواهد گرفت، تصريح كرد: مي خواهيم به سمت دانشگاهي تقاضامحور و تحول‌گرا كه يك دانشگاه نسل چهارمي است، حركت كنيم و طبيعتاً بايد ريل‌گذاري دانشگاه به سمت دانشگاه حل مسئله باشد. براي رسيدن به اين جايگاه، دانشگاه بايد هوشمند بوده و قابليت حل مسائل و توانايي شكست ساختارها را داشته باشد.

وي با بيان اينكه طرح پايش، راهبرد تبديل دانشگاه به يك سازمان حل مسئله بومي است، گفت: مي خواهيم دانشگاه را به يك سازمان نوآور و پاسخگو تبديل كنيم. با طرح پايش، گفتمان سازي پيرامون دانشگاه حل مسئله در سطح درون و بيرون دانشگاه خواهيم داشت.

تاریخ:
1397/9/1
تعداد بازدید:
12
منبع:
rvp
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal