۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آراد
معاون محترم پژوهش و فناوري جناب آقاي دكتر بيژن رنجبر خبر داد:
اعطاي رتبه علمي پژوهشي وزارت علوم به سه نشريه دانشگاه آزاد اسلامي
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي از اعطاي رتبه علمي پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به سه نشريه دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد.

دكتر بيژن رنجبر معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: با تلاش دست اندركاران مجلات علمي دانشگاه، سه عنوان ديگر از نشريات دانشگاه آزاد اسلامي در جلسه مورخ 97/6/21 كميسيون تاييد اعتبار علمي نشريات كشور موفق به دريافت رتبه علمي پژوهشي از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري شدند.

وي با بيان اينكه نشريه Journal of Electrical Engineering Majlesi واحد شهر مجلسي يكي از نشرياتي است كه موفق به دريافت رتبه پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري شده است، گفت: اين نشريه به سردبيري دكتر فريد رزازي و مدير مسئولي دكتر محسن عشوريان در تاريخ 85/12/03 از كميسيون بررسي و تائيد مجله هاي علمي دانشگاه آزاد اسلامي مجوز انتشار دريافت كرده و و تاكنون 42 شماره از اين مجله منتشر و در اختيار پژوهشگران قرار گرفته است.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي افزود: اين مجله در پايگاه بين المللي Scopus نيز نمايه شده است. علاقمندان مي توانند به منظور ارسال يا دسترسي به مقاله به آدرس سامانه مجله به نشاني http://www.mjee.org مراجعه كنند.

دكتر رنجبر با بيان اينكه دومين نشريه كه توانسته رتبه پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را دريافت كند، نشريه Journal of SystemManagement واحد شيراز است، اظهار داشت: اين نشريه به سردبيري دكتر سيدمحمد سيدحسيني و مدير مسئولي دكتر سيدجواد ايرانبان در تاريخ 83/11/01 از كميسيون بررسي و تائيد مجله‌هاي علمي دانشگاه آزاد اسلامي مجوز انتشار دريافت كرده و تاكنون 15 شماره از اين مجله منتشر و در اختيار پژوهشگران قرار گرفته است.

وي خاطر نشان كرد: علاقمندان مي توانند به منظور ارسال يا دسترسي به مقاله به آدرس سامانه مجله به نشاني http://sjsm.iaushiraz.ac.irمراجعه كنند.

دكتر رنجبر ادامه داد: نشريه Advances in Mathematical Finance and Application واحد اراك به سردبيري دكتر محمد ايزدي خواه و مدير مسئولي دكتر مجيد زنجيردار سومين نشريه اي است كه توانسته رتبه پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را دريافت كند. اين نشريه در تاريخ 94/12/26 از كميسيون بررسي و تائيد مجله‌هاي علمي دانشگاه آزاد اسلامي مجوز انتشار دريافت كرده و تاكنون 8 شماره از اين مجله منتشر و در اختيار پژوهشگران قرار گرفته است. علاقمندان مي توانند به منظور ارسال يا دسترسي به مقاله به آدرس سامانه مجله به نشاني http://amfa.iau-arak.ac.ir/ مراجعه كنند.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اينكه در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامي داراي 387 مجله علمي است كه از اين تعداد 112 مجله موفق به دريافت رتبه علمي پژوهشي و علمي ترويجي از وزارتين علوم، تحقيقات و فناوري و بهداشت، درمان و آموزش پزشكي شده اند، گفت: همچنين 15 مجله علمي در پايگاه بين المللي Scopus ، يك مجله در پايگاه بين المللي ISI JCR ، 13 مجله ISI WOS ESCI ، 2 مجله ISI listed‌ و يك مجله در پايگاه PubMed نمايه هستند.

تاریخ:
1397/07/14
تعداد بازدید:
57
منبع:
RVP.IAU.IR
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal