۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ شهريور
معاونت پژوهشی دانشگاه آراد
از سوي معاون پژوهش و فناوري دانشگاه تشريح شد:جزييات برگزاري ششمين جشنواره فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي
دكتر بيژن رنجبر طي بخشنامه‌اي به روساي واحدهاي مركز استان و روساي واحدهاي جامع مستقل، جزييات دستورالعمل برگزاري ششمين جشنواره فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي را ابلاغ كرد.
 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي ششمين جشنواره فرهيختگان را در بين اعضاي هيات علمي، دانشجويان و دانش‌آموزان خود مانند سالهاي گذشته به صورت ملي و همزمان برگزار مي كند.

در دستورالعمل برگزاري ششمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري (فرهيختگان) آمده است: با توجه به اهميت موضوع، لازم است دبيرخانه هيات امناي استان ها و واحدهاي جامع مستقل علوم و تحقيقات و نجف‌آباد با در نظر گرفتن نكات لازم، موضوع را به استادان، دانشجويان، دانش‌آموختگان و علاقه‌مندان اطلاع‌رساني كرده و نسبت به معرفي برگزيدگان هر استان به دبيرخانه جشنواره اقدام كنند.

 Ã˜ÂªÃ˜ÂµÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜Â± مطلب جزییات برگزاری ششمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی
 
 

دكتر رنجبر در اين بخشنامه تاكيد كرده است: براي انتخاب برترين هاي جشنواره، چگونگي ارزيابي و دستورالعمل هاي لازم كه به تاييد شوراي سياست‌گذاري جشنواره رسيده، به واحدها فرستاده مي شود.

دبيرخانه هيات امناي استان هاي دانشگاه آزاد اسلامي موظفند ضمن تشكيل ستادي به عنوان «ستاد هماهنگي استاني جشنواره فرهيختگان» با تركيب دبير هيات امناي استان به عنوان رئيس ستاد استاني جشنواره، يك تا سه تن از معاونان پژوهش و فناوري واحدهاي استان و يك تا سه تن از اعضاي هيات علمي صاحبنظر و برجسته در هر يك از گروه هاي آموزشي، نسبت به اطلاع‌رساني، شناسايي و معرفي برترين توليدات علمي و معرفي برگزيده در هر بخش همراه با سوابق و مستندات به دبيرخانه جشنواره اقدام كنند.

براساس بندهاي اين بخشنامه، مهلت معرفي برگزيدگان هر استان و واحدهاي جامع مستقل (يك برگزيده در هر بخش جشنواره) به همراه فرم هاي داوري، مستندات، فهرست كامل به همراه امتيازهاي برگزيدگان و صورتجلسه ستاد هماهنگي استاني جشنواره فرهيختگان حداكثر تا تاريخ 1/7/97 است.

در اين بخشنامه تاكيد شده بازه زماني بررسي مدارك و مستندات داوطلبان شركت در جشنواره از فروردين 1394 تا آخر سال 1396 هجري شمسي برابر مارچ 2015 تا آخر سال 2017 ميلادي است. برگزيدگان سالهاي 1394 تا 1396 جشنواره نمي‌توانند به عنوان برگزيده در همان بخش انتخاب و معرفي شوند.

گفتني است تكميل و ارسال فرم ها و معيارهاي داوري هر بخش جشنواره براي تك‌تك برگزيدگان و ارسال آنها به همراه سوابق و مستندات مورد بررسي منضم به فايل الكترونيكي (CD) الزامي است. در غير اين صورت در هر مرحله داوري نهايي قرار نمي گيرند.

براساس بندهاي اين بخشنامه، به منظور تقدير از سه تن از برترين هاي بخش هاي مختلف علمي و پژوهشي دانشگاه كه داراي ويژگي هاي ممتاز و متمايز نسبت به ساير اعضاي هيات علمي هستند، مراسم اعطاي نشان ويژه امام خميني (ره) نيز همزمان با جشنواره فرهيختگان برگزار مي شود. اين جايزه در سه سطح طلا، نقره و برنز به برگزيدگان اين بخش تعلق مي گيرد.

همچنين در صورت انتشار كتاب با هر يك از ناشران بين‌المللي معتبر مانند Springer, Elsevier و... لازم است اصل كتاب به همراه فرم داوري براي دبيرخانه جشنواره فرستاده شود.

در اين بخشنامه تاكيد شده ضروري است از فرستادن مستقيم اطلاعات توسط واحدها به دبيرخانه خودداري شده و تمامي اطلاعات تنها از طريق دبيرخانه هيات امناي استان ها ارسال شود. در ضمن براي دسترسي به فايل پرسشنامه ها، دستورالعمل ها، فرم هاي ارزيابي و ساير اطلاعات و اخبار مربوط به جشنواره، لازم است به تارنماي معاونت پژوهش و فناوري به نشاني https://rvp.iau.ir مراجعه شود.

تاریخ:
1397/03/27
تعداد بازدید:
21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal