۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی
دكتر رنجبر در جلسه توجيهي اعضاي هيأت علمي
دكتر رنجبر در جلسه توجيهي اعضاي هيأت علمي:

شتاب علمي، خلق و توليد ثروت از مهمترين تحولات دانشگاه آزاد اسلامي است

تصوير مطلب شتاب علمي، خلق و توليد ثروت از مهمترين تحولات دانشگاه آزاد اسلامي است
قائم مقام رئيس دانشگاه در امور آموزش عالي و ساماندهي پژوهش هاي تحصيلات تكميلي گفت: شتاب علمي، گسترش علم و دانش و خلق و توليد ثروت از مهمترين تحولات دانشگاه آزاد اسلامي بوده است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي به نقل از واحد تهران مركزي، جلسه توجيهي ويژه اعضاء هيات علمي فراخوان سال 97 دانشگاه آزاد اسلامي استان تهران با حضور دكتر بيژن رنجبر قائم مقام رئيس دانشگاه در امور آموزش عالي و ساماندهي پژوهش هاي تحصيلات تكميلي و رئيس مركز جذب و امور هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي در واحد تهران مركزي برگزار شد.

دكتر رنجبر در اين نشست با اشاره به تحولات مثبت دانشگاه آزاد اسلامي در دو سال اخير، گفت: اين دانشگاه بايد در افق 1404 به يك دانشگاه حل مسأله تبديل شود و انتخاب اول جوانان براي ادامه تحصيل باشد.

وي اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامي با داشتن كاركنان خدوم، دانشجويان دانش دوست و اعضاء هيأت علمي جوان، متعهد، اخلاق گرا و متخصص قطعاً به اين هدف خواهد رسيد.

قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به به بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي خاطرنشان كرد: مقام معظم رهبري در اين بيانيه جوانان را موتور پيشران چهل سال دوم انقلاب اسلامي ياد مي كنند و جوانان بايد در امتداد سرفصلهاي هفتگانه گام دوم انقلاب اسلامي در راستاي تحولات علمي كشور در دانشگاه همت كنند.

دكتر رنجبر به تحولات ساختاري در حوزه علم در دانشگاه آزاد اسلامي اشاره و تصريح كرد: شتاب علمي، گسترش علم و دانش و خلق و توليد ثروت از مهمترين تحولات دانشگاه آزاد اسلامي بوده است.

وي با بيان اينكه مقام معظم رهبري همواره بر گسترش دانشگاه حل مسأله در كشور تأكيد دارند، گفت: داشتن روحيه جهادي، توجه به علم و فناوري، درگير شدن با مسائل و چالش‌هاي كشور، تربيت فرهنگي، اخلاقي و هويتيِ دانشجويان و تحول دائم و اصلاح مستمر در محيط‌هاي دانشگاهي، كمك به اصلاح زنجيره‌ چرخه‌ توليد و مصرف از جمله تأكيدات مقام معظم رهبري در دانشگاه حل مسأله است كه بايد در كشور گسترش يابد و دانشگاه آزاد سلامي نيز در اين راستا پيرو فرمايشات مقام معظم رهبري گام بر مي دارد.

انتهاي پيام/

تاریخ:
1398/11/28
تعداد بازدید:
14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal