۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن
قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی
قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي: فراخوان جذب هيأت علمي 98 دانشگاه آزاد اسلامي به زودي اعلام مي‌شود
دكتر رنجبر از آغاز فراخوان جذب هيأت علمي سال 98 در چند روزه آينده خبر داد.

دكتر بيژن رنجبر قائم مقام رئيس دانشگاه و رئيس مركز جذب و امور هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به جذب هيأت علمي توانمند در فراخوان 97 و 98 گفت: فراخوان 97 كه از سال گذشته آغاز شده بود، نهايي و اسامي افرادي كه از بين متقاضيان و داوطلبان غربالگري شده بودند به هيأت‌هاي اجرايي جذب استان‌ها ارسال شدند.

وي افزود: هيأت‌هاي اجرايي استان‌ها نيز اسامي قبول شدگان علمي را اعلام كرده و در جلسه گذشته هيأت جذب مركزي، قبول شدگان فراخوان 97 نهايي شده و تا چند روز آينده اسامي آنها اعلام خواهد شد.

قائم رئيس دانشگاه و رئيس مركز جذب و امور هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به آغاز فراخوان جذب هيأت علمي سال 98 گفت: در سامانه مشكلاتي از سال‌هاي قبل وجود داشت كه اين مشكلات برطرف و مكاتبات با استان‌ها براي اخذ اعلام نيازها در رشته‌هايي كه اعلام خواهند كرد، آغاز شده است. پس از اخذ اعلام نيازها بزودي سامانه براي ثبت نام داوطلبان در فراخوان جذب هيأت علمي 98 فعال مي‌شود.

دكتر رنجبر تأكيد كرد: جذب اساتيد جوان در فراخوان سال 98 بر اساس آمايش رشته‌اي است كه چند ماهه گذشته صورت گرفته و در سازمان مركزي با توجه به نياز واحدها و گروه ها اعلام شده است.

وي با اشاره به سياست دانشگاه آزاد اسلامي براي جذب هيأت علمي توانمند تصريح كرد: سياست دانشگاه در دوره مديريتي جديد اين است كه به مدت 5 سال، سالي هزار نفر عضو هيأت علمي جوان، كارآزموده، متدين و متخصص جذب شوند كه قطعاً با توجه به مصاحبه هاي علمي و عمومي كه در استان ها انجام مي شود، ممكن است تعداد هزار نفر به صورت كامل جذب نشوند.

دكتر رنجبر افزود: هدف دانشگاه آزاد اسلامي جذب هزار هيأت علمي در هر سال است، اما افراد بايد بتوانند در مصاحبه‌هاي علمي و عمومي موفق شوند، البته اگر افراد در مصاحبه‌هاي علمي و عمومي احراز صلاحيت نشوند، حق اعتراض براي آن‌ها محفوظ است. به عبارتي متقاضياني كه در مصاحبه‌هاي علمي تأييد نمي‌شوند اين حق را دارند تا به هيأت هاي اجرايي جذب استان‌ها مراجعه كرده و اعتراض خود را اعلام كنند و هيأت‌هاي اجرايي نيز بايد پاسخ معترضان را بدهند.

قائم مقام رئيس دانشگاه و رئيس مركز جذب و امور هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه خاطرنشان كرد: معترضان به نتايج مصاحبه‌هاي علمي اگر از پاسخ هيأت‌هاي اجرايي استان قانع نشدند، مي‌توانند اعتراض خود را به دفتر جذب و امور هيئت علمي سازمان مركزي اعلام كنند، اما ابتدا بايد به هيئت اجرايي جذب استان مراجعه و در مرحله بعد به سازمان مركزي مجدداً شكايت خود را اعلام كنند تا مورد بررسي قرار گيرد.

وي در خصوص تعيين تكليف افرادي كه در فراخوان‌هاي سال‌هاي 1388 تا 1395 شركت كرده و حتي صلاحيت هاي علمي و عمومي آنها نيز تأييد شده بود، اما هنوز بلاتكليف هستند، گفت: اين تعداد نيز مورد بررسي قرار گرفتند و بزودي تعيين تكليف نهايي آنها انجام خواهد شد.

دكتر رنجبر افزود: از استان هاي مختلف اسامي زيادي از تأييد شدگان ارسال شده كه به دفتر گزينش مركزي اعلام شده است.

قائم مقام رئيس دانشگاه و رئيس مركز جذب و امور هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي در پايان با بيان اين كه اسامي پذيرفته شدگان فراخوان سال 97 تا چند روزه آينده اعلام خواهد شد، گفت: سعي‌بر اين است كه با فاصله كمي با اعلام اسامي فراخوان 97، افرادي كه در فراخوان هاي 88 تا 95 ثبت‌نام كرده و تعيين تكليف شده‌اند نيز اعلام شود.

انتهاي پيام/

تاریخ:
1398/08/27
تعداد بازدید:
59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal