۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آراد
مراسم معارفه و تكريم سرپرست مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حكمي سرپرست مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه را منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حكمي مهندس «احمد صالحي آرا» را به سمت سرپرست مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه منصوب كرد.

مراسم معارفه مهندس احمد صالحي آرا سرپرست مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي و تكريم دكتر حسين نصيرزاده رئيس سابق مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه با حضور دكتر بيژن رنجبر قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي امروز در سازمان مركزي برگزار شد.


 

دكتر رنجبر قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در اين مراسم با بيان اينكه دكتر نصيرزاده از چهره هاي خدوم، ارزشمند و انقلابي دانشگاه آزاد اسلامي است، گفت: حقيقتاً در طول دوران مسئوليت‌شان خدمات شايسته اي ارائه و منشاء خدمات بسيار خوبي در دانشگاه آزاد اسلامي بودند.

وي ادامه داد: از زحمات دكتر نصيرزاده تشكر مي‌كنم و اميدوارم در هر مسئوليتي كه قرار مي گيرند، موفق و مؤيد باشند.


 

قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اينكه مهندس صالحي آرا نيز از نيروهاي ارزشي، خوشنام و ولايي هستند، اظهار داشت: ايشان همواره در مسئوليت‌هاي كه داشتند، خوش درخشيدند و خدمات ارزشمندي را در قرارگاه جهادي خوزستان ارائه دادند. اميدوارم در مسئوليت جديد نيز مثمرثمر باشند.

 
 

دكتر رنجبر با تأكيد بر اينكه با ورود شخص جديد قطعاً خون تازه اي در رگ‌هاي مجموعه به جريان مي افتد، تصريح كرد: انتظار داريم با وجود مهندس صالحي آرا تمام خدمات شايسته اي كه در نهاد ارزشمند امور شاهد و ايثارگران انجام گرفته، ارتقاء كيفي و كمي يابد.

وي به برنامه تحولي دانشگاه آزاد اسلامي اشاره و تصريح كرد: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در اين زمينه بسيار پر تحرك و پر انرژي حركت و مباحث تحولي را پيگيري مي كند، به طوري كه بزودي شاهد اتفاقات خوبي در زمينه هاي مختلف آموزشي، پژوهشي و ... در دانشگاه آزاد اسلامي در سطح ملي و بين المللي خواهيم بود.

دكتر نصيرزاده نيز در اين جلسه اظهار داشت: مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي در ابتدا دفتر و اداره كل بود كه با تلاش و پيگيري‌هاي كاركنان اين مجموعه به مركز ارتقاء يافت.

وي تصريح كرد: بنده با تمام توان در خدمت اهداف و آرمان‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي هستم و معتقدم اين دانشگاه در مسير ولايت و رهبري قرار دارد.

مهندس صالحي آرا همچنين در ادامه اين جلسه با قدرداني از حسن نيت دكتر طهرانچي در واگذاري اين مسئوليت خطير، گفت: اميدوارم ادامه دهنده مسيرهاي مثبت مركز امور شاهد و ايثارگران باشم. شجره طيبه بايد در دانشگاه آزاد اسلامي بروز و ظهور بيشتري داشته باشد.


 

وي تأكيد كرد: كار در مركز امور شاهد و ايثارگران بايد با يك نشاط و روحيه انقلابي و برخاسته از روحيه مديريت جديد دانشگاه آزاد اسلامي باشد. بايد با يك حركت شتابدار و جهادي حركت كنيم تا به عنوان يك الگو در تراز دانشگاه انقلاب اسلامي معرفي شويم.

مهندس «احمد صالحي آرا» با حكمي از سوي دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به سمت «سرپرست مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه» منصوب شده است.

در متن حكم دكتر طهرانچي آمده است:

برادر گرامي جناب آقاي احمد صالحي آرا

با اهداي سلام و تحيات

با توجه به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جناب عالي به موجب اين حكم به عنوان «سرپرست مركز امور شاهد و ايثارگران دانشگاه» منصوب مي‌شويد.

از جناب عالي انتظار مي‌رود با بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي مادي و معنوي و سرمايه‌هاي انساني دانشگاه در جهت اعتلاي دانشگاه براساس محورهاي ذيل اهتمام ورزيد:

1ـ تقويت بنيه علمي و ارتقاء وضعيت آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و رفاهي عزيزان شاهد و ايثارگر دانشگاه

2ـ ارائه خدمات و تسهيلات شايسته فرهنگي، آموزشي، پژوهشي و تحصيلي به عزيزان شاهد و ايثارگر با حفظ كرامت و منزلت ايشان

3ـ ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و تلاش براي حفظ و حراست از آثار و پيام شهيدان و ايثارگران

4ـ تعامل با بنياد شهيد و امور ايثارگران و ستاد كل نيروهاي مسلح به منظور رفع مشكلات جامعه شاهد و ايثارگر دانشگاه

5ـ ايجاد بسترهاي لازم براي مشاركت فعال جامعه هدف در عرصه هاي علمي، فرهنگي، پژوهشي و اجتماعي جهت رشد و تعالي بيشتر آنان

6ـ ساماندهي فعاليت هاي جهادي دانشگاه در قالب قرارگاه جهادي و حضور مؤثر در عرصه هاي اجتماعي

7ـ پيگيري حقوق اعضاي خانواده شاهد و ايثارگر دانشگاه در قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران در دولت و نهادهاي ذيربط

اميد است با اتكال به درگاه ذات اقدس احديت، در راه خدمت به اسلام و مسلمين و اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي موفق و مؤيد باشيد.

محمدمهدي طهرانچي

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي همچنين با صدور نامه جداگانه اي از زحمات و تلاش‌هاي دكتر حسين نصيرزاده در دوران مسئوليتشان تقدير كرد. 

انتهاي پيام/


 
تاریخ:
1398/05/09
تعداد بازدید:
9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal