قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی
دكتر رنجبر در اجلاس رؤساي واحدها خبر داد جذب اساتيد جوان، متعهد و در تراز انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامي
قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: اين دانشگاه به دنبال جذب اساتيد جوان، متعهد و در تراز انقلاب اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر بيژن رنجبر قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در همايش رؤساي واحدهاي دانشگاهي كه امروز در سالن همايش كتابخانه واحد علوم و تحقيقات برگزار شد، با بيان اينكه انقلاب اسلامي در طول 40 سال گذشته به دستاوردهاي عظيمي در حوزه هاي مختلف دست پيدا كرده، گفت: اتكا به توان داخلي، به اوج رسيدن مشاركت مردمي، ايستادگي روزافزون در برابر مستكبران، ثبات، امنيت و حفظ تماميت ارضي و ... از جمله دستاوردهاي انقلاب اسلامي است.

وي با تأكيد بر اينكه دانشگاه آزاد اسلامي به دنبال جذب اساتيد جوان، متعهد و در تراز انقلاب اسلامي است، اظهار داشت: موتور پيشران گام دوم انقلاب اسلامي، جوانان نخبه، با انگيزه، انقلابي، متعهد، كارآمد و متخصص هستند.

قائم مقام رئيس دانشگاه در امور آموزش عالي و ساماندهي پژوهش هاي تحصيلات تكميلي لازمه تحقق گام دوم انقلاب اسلامي را رويكرد جهادي هوشمندانه ذكر كرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامي مي‌خواهد بر روي مباحثي همچون حل مسائل كشور، حفظ شتاب علمي و گسترش مرزهاي دانش فعاليت كند.

وي با تأكيد بر اصلاح ساز و كارهاي جذب و ارتقاي اعضاي هيأت علمي، گفت: استفاده از ظرفيت انديشكده هاي جوان كشور، تغيير پايه شتاب علمي از تعداد مقالات به پيشرفت هاي كيفي، فناورانه و كاربردي تر، سازوكارهاي جذب و ارتقاء بر پايه آمايش، استفاده از روش هاي مشاركتي در طراحي سازوكارها و ... از راهبردهاي اصلاح سازوكارهاي جذب و ارتقاي اعضاي هيأت علمي است.

تاریخ:
1398/03/25
تعداد بازدید:
37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal