۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی
دكتر رنجبر با حضور در استان سيل زده خوزستان: فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي تا پايان پاكسازي مناطق سيل‌زده ادامه دارد
تصویر مطلب فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان پاکسازی مناطق سیل‌زده ادامه دارد
 
 رئيس قرارگاه جهادي دانشگاه آزاد اسلامي اعلام كرد كه اين دانشگاه تا پايان شرايط بحراني و پاكسازي مناطق سيل‌زده به فعاليت‌ها و كمك‌رساني‌‌هاي خود ادامه مي‌دهد.

 

دكتر رنجبر در ابتداي اين سفر به مقام شامخ شهداي گمنام مدفون در واحد اهواز اداي احترام كرد و پس از آن به منطقه سيل‌زده حميديه رفت و از نزديك با مردم سيل‌زده ديدار كرد.

وي در ديدار چهره به چهره با مردم گفت: دانشگاه آزاد اسلامي به فعاليت‌ها و كمك‌رساني‌‌هاي خود تا پايان شرايط ادامه مي‌دهد و به‌ زودي و با هماهنگي ستاد، امكانات و كمك‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي ارائه مي‌شود.

دكتر رنجبر از ايستگاه‌هاي سلامت ايجادشده توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز هم بازديد كرد و از نزديك روند خدمت‌رساني را مورد بررسي قرار داد. 

 
 رئيس قرارگاه جهادي دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه به ديگر محورها و مناطق سيل‌زده استان خوزستان هم سفر مي‌كند.

مديريت هر كدام از 5 محور اصلي قرارگاه جهادي دانشگاه آزاد اسلامي در خوزستان با برنامه‌ريزي صحيح و مشخص، ادامه فعاليت اردوگاه‌ها و كمپ‌هاي ايجاد شده توسط قرارگاه تا عادي‌ شدن شرايط، برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي و جشن‌هاي اعياد شعبانيه در اردوگاه‌هاي اسكان سيل‌زدگان از موارد مطرح شده در جلسه شب گذشته قرارگاه جهادي دانشگاه آزاد اسلامي خوزستان بود.


 
راه‌اندازي ايستگاه‌هاي سلامت، پخت و توزيع روزانه حدود هزار پرس غذاي گرم، راه‌اندازي آشپزخانه‌هاي صحرايي، راه‌اندازي پايگاه جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي، جمع‌آوري و ارسال كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي كاركنان دانشگاه آزاد خوزستان، توزيع اقلام اساسي و بهداشتي، توزيع آب معدني و كنسرو و تحويل 300 كيلوگرم گوشت و مرغ منجمد به هلال احمر از عمده فعاليت‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي خوزستان بوده كه از ابتداي وقوع سيل در استان انجام شده و تا عادي‌ شدن شرايط ادامه خواهد داشت.
 
 
تاریخ:
1398/01/21
تعداد بازدید:
16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal