۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آراد
با حضور دكتر ولايتي و دكتر طهرانچي طرح پايش آزاد رونمايي شد
طرح پايش آزاد (پژوهش اثرگذار يكپارچه شبكه‌اي) صبح امروز با حضور رئيس هيات موسس و هيات امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي رونمايي شد.
 Ø³Ø§Ù…انه پایش دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد
 
تصویر مطلب طرح پایش آزاد رونمایی شد
 
 در مراسم رونمايي از طرح پايش آزاد، دكتر بيژن رنجبر معاون پژوهش و فناوري توضيحاتي درخصوص اين سامانه ارائه كرد و دكتر ولايتي و دكتر طهرانچي نيز به ايراد سخنراني پرداختند.
 
 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در تشريح طرح پايش آزاد (پژوهش اثرگذار يكپارچه شبكه‌اي)، گفت: ايجاد شبكه تحقيق، يكي از اولويت‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي است و با رونمايي از اين طرح، پشتوانه نرم‌افزاري ايجاد شد تا همه اساتيد و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي، صنعتگران و پژوهشگران سراسر كشور بتوانند در قالب نظام موضوعات به يكديگر متصل شوند.

وي با بيان اينكه طرح پايش آزاد كار خود را با 8 برنامه علمي آغاز مي‌كند، اظهار داشت: در نظر داريم تعداد برنامه‌هاي علمي را به 40 برنامه ارتقا دهيم. در مدت اجراي آزمايشي اين طرح، 112 استاد، 155 دانشجو و 174 پژوهشگر به سامانه مراجعه و موضوعات خود را انتخاب كردند. يكي از ويژگي‌هاي طرح پايش آزاد اين است كه صنعتگران و متخصصان در حوزه‌هاي مختلف كاري مي‌توانند در كنار اساتيد دانشگاهي به عنوان استاد مشاور به دانشجويان و پژوهشگران كمك كنند.

 

همچنين دكتر علي اكبري مسئول دبيرخانه برنامه هاي علمي در اين مراسم گفت: طرح پايش آزاد (پژوهش اثرگذار يكپارچه شبكه‌اي) سامانه يكپارچه اي است كه قرار است تمامي پروپوزال‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي در آن ارائه و موضوعات پژوهشي كه اولويت‌هاي كشور است، به اساتيد و دانشجويان معرفي شود.

دانشجويان و پژوهشگران مي‌توانند با مراجعه به اين سامانه از بين 5 هزار و 369 عنوان موضوع تحقيقاتي، موضوع پايان نامه خود را انتخاب كنند.

تاریخ:
1397/09/06
تعداد بازدید:
12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal