۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
معاونت پژوهشی دانشگاه آراد
تخصيص 10 درصد بودجه دانشگاه آزاداسلامي براي پژوهش/ هيچ كدام از واحدها تعطيل نمي‌شود/ جزئيات سياست ادغام واحدهاي دانشگاهي نزديك
رئيس هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي از تخصيص 10 درصد بودجه دانشگاه براي پژوهش خبر داد و گفت: بودجه پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي بر اساس آنچه پيش‌بيني شده است به جا و به موقع هزينه خواهد شد.
تصوير پانزدهمين گردهمايي سراسري معاونان پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي/2
 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر علي اكبر ولايتي رئيس هيات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامي در حاشيه همايش «راويان دفاع مقدس» در واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي در جمع خبرنگاران، با تاكيد بر اينكه ارتقاي كيفي دانشگاه آزاد اسلامي بيشتر مدنظر است تا توسعه كمي، گفت: بالغ بر 400 واحد دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي در سراسر ايران فعال است و بنا اين است كه هيچ واحدي تعطيل نشود.

وي درباره سياست دانشگاه آزاد اسلامي درباره ادغام واحدهاي دانشگاهي نيز، اظهار داشت: در عين اينكه بناي تعطيلي هيچ واحدي وجود ندارد اما ممكن است بعضي واحدهاي نزديك به هم در يكديگر ادغام شوند.

دكتر ولايتي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه درباره سفر مكرون به ايران پرسيد، گفت: توصيه ما به فرانسه اين است كه كاري نكند منافع‌اش در منطقه دچار مشكل شود. موقعيت فرانسه با موضع گيري‌هاي بي حساب و غيرمنطقي در منطقه تضعيف خواهد شد و خوب است حرف‌هاي سياست مداران آمريكا مانند ترامپ را تكرار نكند.

وي افزود: فرانسه بايد رفتارش بر اساس احترام متقابل و عدم دخالت در امور داخلي باشد؛ چراكه اظهارنظر در خصوص مسائل موشكي و حضور ما در منطقه، مداخله در امور ايران است.

دكتر ولايتي در پايان اظهار داشت: پيروزي در عراق، سوريه، لبنان و يمن در صورتي استمرار خواهد داشت كه مجموعه مقاومت از دستاوردهايش مراقبت كند، ما تا زماني كه لازم باشد در اين كشورها حضور خواهيم داشت، جمهوري اسلامي ايران حضور فعال خودش را دارد. بايد به اين كشورها كمك كنيم و سدي در مقابل نفوذ بدخواهان و توطيه گران تشكيل دهيم.

تاریخ:
1396/09/28
تعداد بازدید:
98
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
بازدیدکنندگان سایت
اوقات شرعی
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal