۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
معاونت پژوهشی دانشگاه آراد
رونمايي از سامانه ظرفيت پژوهشي اعضاي هيات علمي و شبكه علمي فرهيختگان
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي از رونمايي سامانه ظرفيت پژوهشي اعضاي هيات علمي اين دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر مرتضي موسي‌خاني با بيان اينكه يكي از مشكلات دانشجويان دوره تحصيلات تكميلي آگاهي از ظرفيت خالي و سوابق علمي اساتيد است، گفت: سامانه ظرفيت پژوهشي اساتيد با توجه به ضرورت آگاهي دانشجويان از ميزان ظرفيت و توانمندي اساتيد براي اخذ پايان نامه و همچنين موضوعات مورد علاقه، اطلاعات تماس و ارتباط با آنان به آدرس www.cap.researchtop.com آماده بهره‌برداري است.

وي افزود: از آنجا كه اين سامانه به سيستم دبيرخانه هيات علمي دانشگاه متصل است، دانشجويان مي‌توانند از ظرفيت اعضاي هيات علمي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي در سراسر كشور مطلع شده و از طريق آدرس ايميل با آنان ارتباط برقرار كنند.

موسي‌خاني در ادامه اظهار داشت: اعضاي هيات علمي مدعو كه خواستار راهنمايي پايان‌نامه‌هاي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي هستند، مي‌توانند با مراجعه به اين سامانه، از اول مهرماه نسبت به دريافت كد شناسايي پايان‌نامه اقدام كنند.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي ضمن قدرداني از همكاري معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي، گفت: در گذشته مجموعه‌اي از اطلاعات اساتيد توسط اين معاونت جمع‌آوري شده بود كه به سامانه ظرفيت شناسايي و توانمندي اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي متصل شده تا نياز دانشجويان درخصوص اطلاع از ظرفيت اساتيد راهنما، مرتفع شود.

موسي‌خاني همچنين از راه‌اندازي شبكه علمي فرهيختگان خبر داد و گفت: اين شبكه به منظور ايجاد ارتباط ميان اساتيد، پژوهشگران و فرهيختگان در دانشگاه آزاد اسلامي شكل گرفته و محيطي براي آنان فراهم شده تا بتوانند در زمينه تبادل اطلاعات، مقالات علمي پژوهشي و شناسايي توانمندي پژوهشگران فعاليت كنند.

وي افزود: اعضاي هيات علمي و همكاران حق‌التدريس كه نسبت به اخذ شناسه تدريس اقدام كرده‌اند، مي‌توانند به منظور بهره‌مندي از يك شبكه علمي بومي، ايجاد پروفايل علمي و ارتباط با ساير اعضاي هيات علمي به سامانه شبكه علمي فرهيختگان به آدرس www.researchtop.com مراجعه كنند. 
تاریخ:
1396/06/26
تعداد بازدید:
51
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
بازدیدکنندگان سایت
اوقات شرعی
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal