سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان برگزار می‌شود

 

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، علی کمالی دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان، گفت: این کنفرانس با همکاری دانشکده

مهندسی مکانیک و پژوهشکده فناوری‌های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر 15 و 16 بهمن ماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در این کنفرانس تا 25 مهرماه مهلت دارند مقالات خود را به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: مقالات ارائه شده به این کنفرانس در دو مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورتی که مقالات در مرحله اول انتخاب شد، شرکت کنندگان باید تا اواخر آبان ماه مقالات خود را به صورت کامل به دبیرخانه ارسال کنند.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان خاطرنشان کرد: در این کنفرانس، موضوعات قابلیت اطمینان و تحلیل ریسک، شریان‌های حیاتی و شبکه‌های توزیع برق و حامل‌های انرژی  سامانه‌ها، زیرسامانه‌ها و محصولات مهندسی،  فرآیندهای تولید مواد و روش های ساخت،  تلرانس‌های ابعادی و هندسی قطعات،  نصب، راه اندازی، راهبری و پشتیبانی، آزمون‌های قابلیت اطمینان، طراحی عاملی و آماری آزمایش‌ها، آزمون‌های سریع دوام، آزمایش‌های غیرمخرب،  بازرسی مبتنی بر ریسک، تجسس در علل و عواقب حوادث و بهسازی قابلیت اطمینان و ایمنی، خودکارسازی و  هوش مصنوعی،  نگهداری با محوریت قابلیت اطمینان،  تحلیل قابلیت اطمینان و خطای انسانی، پایش وضعیت و سلامت سازه‌ها و تجهیزات حساس، پایستگی طرح و کنترل مقاوم در برابر عوامل ناپایدارساز بررسی می‌شود.

کمالی با اشاره به برنامه‌های جانبی این کنفرانس افزود: حدود 15 کارگاه آموزشی و نمایشگاه تخصصی در حاشیه این کنفرانس برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: دانشجویان می‌توانند پایان‌نامه‌های مرتبط با موضوع کنفرانس را به دبیرخانه ارسال کنند تا در روز کنفرانس پس از داوری، پایان‌نامه برتر معرفی و تقدیر شود.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان گفت: تاکنون 10 سخنران کلیدی از کشورهای خارجی انتخاب شده‌اند و درحال گفتگو با این افراد هستیم.

بنابر این گزارش، علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاع از روند برگزاری سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان به نشانی اینترنتی www.irec2014.com مراجعه کنند.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com